Обслуговування обприскувача Обслуговування обприскувача Зимового зберігання, яке Ви робите щороку, недостатньо для забезпечення оптимальної роботи обприскувача: щоденне технічне обслуговування обприскувача є необхідним для точного налаштування та рівномірного розподілу обприскування, щоб уникнути ризику засмічення та пошкодження, а також продовження терміну служби обладнання.​ Ось

titre de la fenêtre 

Обслуговування обприскувача

 

 

Зимового зберігання, яке Ви робите щороку, недостатньо для забезпечення оптимальної роботи обприскувача: щоденне технічне обслуговування обприскувача є необхідним для точного налаштування та рівномірного розподілу обприскування, щоб уникнути ризику засмічення та пошкодження, а також продовження терміну служби обладнання.​

Ось поради BERTHOUD.

 

Перед використанням обприскувача

Переконайтеся, що параметри обприскувача відповідають продукту, що буде застосуватися.

Визначте кількість розчину, необхідного для обробки площі, щоб точно розрахувати його кількість «у баці ».  Це вимагає ідеального контролю швидкості машини, точного знання поверхні ділянок і гарного планування проходів обприскувача.

 

Наприкінці дня

Ніколи не залишайте розчин в пристрої

Деякі продукти осідають на дні бака та можуть забити труби, фільтри та сопла. Тому коригуйте кількість розчину, приготовлену відповідно до оброблюваних поверхонь, щоб точно розрахувати його кількість у баці .

Очищайте обприскувач

Використовуйте засоби індивідуального захисту, особливо окуляри та рукавички.

Промийте обприскувач всередині та зовні, а також трактор.

Обережно спорожніть бак обприскувача, щоб запобігти осадженню та зменшити ризик засмічення: за відсутності перемішування деякі продукти осідають на дно бака та можуть засмічувати фільтри та сопла. Прибирання також необхідно виконувати в один і той же день між двома застосуваннями різних продуктів, щоб уникнути значної шкоди чутливим культурам під час подальшого обприскування.

Перевірте трубопроводи: перевірте всі трубопроводи, арматуру, виконайте заміну несправних чи зношених частин (сопла, системи захисту від крапель тощо).

Очистіть сопла та фільтри: очистіть і прополощіть брудні сопла або фільтри щіткою та водою. Ніколи не продувайте сопло. Забороняється очищення сопла кінцем ножа або дротом.

 

Застереження у разі заморозків

Виконайте ретельне полоскання всього контура:

  • Злийте бак,
  • Промийте чистою водою,
  • Забезпечте захист від замерзання, поклавши достатньо антифризу у бак,
  • Запустіть насос (и) на повільній швидкості,
  • Приведіть в рух всі клапани для захисту насоса, регулятора, фільтрів і шлангів,
  • Почніть обприскування, щоб забезпечити подачу антифризу до штанги,
  • Коли антифриз потрапить до сопел, припиніть обприскування, відключіть відбір потужності.