BERTHOUD Academy BERTHOUD Academy: підготовка до майбутнього! Постійно прагнучи покращити якість обслуговування та першокласну підтримку, BERTHOUD Agricole створила BERTHOUD Академію в 1993 році . Академія - це сертифікована організація Регіональним управлінням праці, зайнятості та професійної підготовки протягом 25 років, місія Академії - професійна робота технікічних фахівців та продавців в дистриб'юторській мережі BERTHOUD. Ця шко

titre de la fenêtre 
клас з учнями, Berthoud Academy - професійна підготовка, важіль для продуктивності
 

    BERTHOUD Academy: підготовка до майбутнього!

Постійно прагнучи покращити якість обслуговування та першокласну підтримку, BERTHOUD Agricole створила BERTHOUD Академію в 1993 році. Академія - це сертифікована організація  Регіональним управлінням праці, зайнятості та професійної підготовки протягом 25 років, місія Академії - професійна робота  технікічних фахівців та продавців в дистриб'юторській мережі BERTHOUD.

Ця школа пропонує навчальні курси від 2 днів до 3,5 днів залежно від теми, поєднуючи навчальні та практичні заняття. Ви будете підготовлені до запуску обприскувачів, нових технологій обприскування, технічного обслуговування та підтримки клієнтів для нашого асортименту обприскувачів.

Цей професійний навчальний центр призначений для нашої французької та іноземної дистриб'юторських мереж. Протягом 25 років навчання пройшли вже понад 6 000 стажерів. Академія BERTHOUD пропонує повну навчальну програму для розвитку Ваших технічних та комерційних навичок. В Академії BERTHOUD Ви поринете в серце бренду та матимете доступ до інструментів Групи.
 
слухачі у залі вивчають пульт управління

Поради, які окупаються

Наші навчальні модулі, які поєднують теорію та практику, викладаються спеціалістами-інструкторами на основі десятилітніх досліджень та досвіду BERTHOUD. Наші навчальні класи обладнані найсучаснішими технологіями з електроніки та допоміжними інструментами. Кожен модуль може бути адаптований до потреб постійних клієнтів або потреб нашого дистриб'ютора.

Наші курси ретельно розроблені, щоб навчати слухачів, як максимально використати можливості та послуги технології BERTHOUD, а також вдосконалювати свої знання галузі та допомагати їм використовувати безпечніший і більш розумний спосіб обприскування для досягнення максимальної продуктивності.

Скористайтеся перевагами технології BERTHOUD

Чим більше Ви знаєте про свій обприскувач, тим більш ефкетивно Ви зможете його використовувати. Наші інструкції з експлуатації містять інформацію про експлуатацію та технічне обслуговування, функції безпеки, прилади та елементи керування.


Навчання для кого?

Технічні спеціалісти, робітники складу та торгові представники французької та іноземної дистриб'юторських мереж BERTHOUD.

Цілі

Оволодіти методами та знаннями для їх застосування у своїй діяльності.

Тривалість і місце розташування

Від двох днів до трьох з половиною днів у тренувальному центрі Бельвілль (Франція)

Інформація та реєстрація

За телефоном: +33 (0)4 74 06 50 50 

Поштою: sav@berthoud.com