Дуга vitiflex Серія | Обладнання ДУГА VITIFLEX Дуга VITIFLEX - з гідравлічним складанням та розсовуванням Ця дуга дає велику гнучкість використання. Це особливо підходить у випадку різної ширини посадки та широких виноградних лоз (амплітуда 5м30, коли штанга розгорнута до максимуму), що дозволяє зблизити гармати до рослинності і, таким чином, краще націлювати на зовнішні ряди.  

titre de la fenêtre 

Серія | Обладнання ДУГА VITIFLEX

 

Дуга VITIFLEX - з гідравлічним складанням та розсовуванням

Ця дуга дає велику гнучкість використання. Це особливо підходить у випадку різної ширини посадки та широких виноградних лоз (амплітуда 5м30, коли штанга розгорнута до максимуму), що дозволяє зблизити гармати до рослинності і, таким чином, краще націлювати на зовнішні ряди.
 

Дуга має оптимальну якість і точність обприскування. Оснащена гарматами TWINMIST і гарматами 110мм на зовнішніх рядах (що дозволяє поєднати висоту покриття та проникнення, особливо на рівні грон) і дифузорами AIRMIST DUO або TRIO на сусідніх рядах. Дифузори та гармати встановлюються на кульовому шарнірі для легкого регулювання. Кожен дифузор або гармата обладнані модулем калібрування Easyflo, який дозволяє калібрувати дебіт і відключати обприскування на кожному виході. Опція Sitélec (електричне управління орієнтації гармат полегшує роботу на схилах.

Опція обробки протилежної сторони сусідніх рядів дозволяє обробляти два рядки плюс два напіврядка на прохід, обробляючи безпосередньо всі сторони

Підйом на салазках дозволяє в гідравлічній версії (опція, рух 340 або 500мм на вибір) забезпечити велику висоту проходу під плечем (до 2м60) та зменшити висоту для транспортування (від 2м50 відповідно до підйому та встановлення шин). З шириною в 1м65 складеної дуги, Vitiflex має надкомпактний транспортний габарит, що полегшує переміщення по дорозі та шляхах.

Дуга Vitiflex є простою і практичною завдяки своїй кінематиці, яка поєднує в собі газовий циліндр для складання та гідравлічний циліндр для розсовування. Складання та розсовування незалежні, що дозволяє дуже легко змінити ширину (діапазон регулювання 500 мм). Градуйовані рейки полегшують розташування дуги на бажану ширину. Два розподільника подвійної дії достатньо для незалежного складання та розсовування. Версія SEH та ED версія також доступні як варіанти.

 

 

 
Виноградні лози від 1м40 до 2м25 (SPEEDAIR) та від 1м80 до 3м (SUPAIR Evolution)
Кілька можливих робочих діапазонів залежно від конфігурації при введенні в експлуатацію
Машини Навісний SUPAIR, навісний SPEEDAIR, TWIST'AIR, WIN'AIR
Особливості Незалежні гідравлічне складання та розсовування, спрощене управління, ручний або гідравлічний підйомн 340 або 500 мм, опція Sitélec (електричне управління орієнтації гармат ), опція обробки протилежної сторони сусідніх рядів