Ручна штанга AB Most Серія | Обладнання РУЧНА ШТАНГА AB MOST Штанга сусіднього типу з ручним розсовуванням для виноградної лози від 1,40м до 2м шириною Ця штанга має градуйовані відмітки для легкого регулювання механізмів опускання у рядку. Механізми опускання можна переміщувати шляхом ковзання. Відмітки полегшують їх розташування на правильну ширину.

titre de la fenêtre 

Серія | Обладнання РУЧНА ШТАНГА AB MOST

 

Штанга сусіднього типу з ручним розсовуванням для виноградної лози від 1,40м до 2м шириною

Ця штанга має градуйовані відмітки для легкого регулювання механізмів опускання у рядку. Механізми опускання можна переміщувати шляхом ковзання. Відмітки полегшують їх розташування на правильну ширину.

Таке регулювання виконується швидко і без інструментів: ручки затягування (опція) дозволяють зробити це легко і без інструментів.

Вони розроблені з винятковою маневреністю:

На винограднику, при роботі на нерівній місцевості вони демонструють дуже хороше поводження завдяки позитивній змінній геометрії, що дозволяє орієнтувати плечі штанги вгору і тим самим піднімати зовнішні механізми опускання.

При транспортуванні вони мають ультракомпактний габарит завдяки горизонтальному складанню плечей.

Управління SEH (стандарт): 4-функціональний електрогідравлічний селектор (розгортання / складання в роз'єднаному режимі справа/зліва, підйом, змінна геометрія з'єднана) або опція ED: блок з 5 електророзподільників (розгортання / складання в роз'єднаному режимі справа/зліва, підйом, змінна геометрія роз'єднана).

Виноградні лози

Шириною від 1м40 до 2м

Обробка сусіднього типу 2 рядки + 2 1/2 рядків

Особливості

- Розгортання, підйом і гідравлічна позитивна змінна геометрія

- Ручне переміщення механізмів опускання

- Управління електрогідравлічним селектором (стандарт) або електророзподільниками (опція)

- 3 пневматичні механізми опускання AB Most двосторонні 2 рівня (опція 3 рівня) або 3 механізми опускання, повітряне обприскування Air Drive, двосторонні 3 або 4 рівня як опція.