Дуга VITIFLEX Серія | Обладнання ДУГА VITIFLEX Дуга VITIFLEX ідеально підходить для великих виноградників Ця дуга дає велику гнучкість використання. Це особливо підходить у випадку різної ширини посадки та широких виноградних лоз ( найширша дуга на ринку з загальною шириною 5м30, що дозволяє зблизити

titre de la fenêtre 

Серія | Обладнання ДУГА VITIFLEX

 

Дуга VITIFLEX ідеально підходить для великих виноградників

Ця дуга дає велику гнучкість використання. Це особливо підходить у випадку різної ширини посадки та широких виноградних лоз (найширша дуга на ринку з загальною шириною 5м30, що дозволяє зблизити гармати до рослинності і, таким чином, краще націлювати на зовнішні ряди).
 

Ця дуга має оптимальну якість і точність обприскування. Вона оснащена гарматами TWINMIST: подвійний розрядник, велика висота покриття, однорідний розподіл, обмежене споживання повітря, інтегроване калібрування Easyflo, легка настройка (на кульовому шарнірі), гармати Ø110мм та дифузори AIRMIST DUO або TRIO: патент BERTHOUD, подвійна подача (обмежений ризик засмічення), на шаровому шарнірі, як варіант - ширококутний дифузор.

Вона також дуже керована і гнучка завдяки надкомпактному габаріту зі зменшеною шириною та висотою (висота 2,5 м і ширина 1,6 м), з незалежним складанням та розсовуванням (тільки одна дія, необхідна для складання та розсовування кожного з двох плечей).

Градуйовані рейки полегшують розташування дуги на бажану ширину.

Просте управління 2 розподільників подвійної дії достатньо для незалежного складання та розсовування плечей і роз'єднання рухів праворуч / ліворуч.  Можливе також електрогідравлічне управління, як варіант.

 
Виноградні лози від 1,40м до 3м
Кілька можливих робочих діапазонів відповідно до налаштувань для роботи
Особливості Незалежні складання та розсовування, просте управління
Простота використання Електрична орієнтація зовнішніх гармат, як варіант (Sitélec)