Дуга Vitiflex Серія | Обладнання ДУГА VITIFLEX Дуга VITIFLEX ідеально підходить для великих виноградників Ця дуга дає велику гнучкість використання. Це особливо підходить у випадку різної ширини посадки та широких виноградних лоз ( найширша дуга на ринку з загальною шириною 5м30, що дозволяє зблизити

titre de la fenêtre 

Серія | Обладнання ДУГА VITIFLEX

 

Дуга VITIFLEX ідеально підходить для великих виноградників

Ця дуга дає велику гнучкість використання. Це особливо підходить у випадку різної ширини посадки та широких виноградних лоз (найширша дуга на ринку з загальною шириною 5м30, що дозволяє зблизити гармати до рослинності і, таким чином, краще націлювати на зовнішні ряди).
 

Дуга має оптимальну якість і точність обприскування. Вона оснащена гарматами TWINMIST: подвійний розрядник, велика висота покриття, однорідний розподіл, обмежене споживання повітря, інтегроване калібрування Easyflo, легка настройка (на кульовому шарнірі), гармати Ø 110мм та дифузори AIRMIST DUO або TRIO: патент BERTHOUD, подвійна подача (обмежений ризик засмічення), на шаровому шарнірі, як варіант - ширококутний дифузор.

Вона також дуже керована і гнучка завдяки надкомпактному габаріту зі зменшеною шириною та висотою (висота 2,5 м і ширина 1,6 м), з незалежним складанням та розсовуванням (тільки одна дія, необхідна для складання та розсовування кожного з двох плечей).

Градуйовані рейки полегшують розташування дуги на бажану ширину.

Просте управління 2 розподільників подвійної дії достатньо для незалежного складання та розсовування плечей і роз'єднання рухів праворуч / ліворуч.  Можливе також електрогідравлічне управління, як варіант. 

Виноградні лози - від 1,40 до 2,25 м
- кілька можливих робочих діапазонів відповідно до налаштувань для роботи
Особливості Незалежні складання та розсовування, просте управління
Простота використання Електричне управління орієнтації гармат, як варіант (Sitélec)