Штанга KONDOR Серія | Обладнання ШТАНГА KONDOR Штанга KONDOR є малогабарітною Штанга KONDOR має 32 - 38 м, складання 3 плеча. Вона оснащена, як стандарт, осьовою підвіскою*. Штанга також обладнана пристроєм захисту від биття, (між плечима + мобільна рама) за рахунок поліуретанової підкладки. Контроль руху штанги здійснюється за допо

titre de la fenêtre 

Серія | Обладнання ШТАНГА KONDOR

 

Штанга KONDOR є малогабарітною

Штанга KONDOR має 32 - 38 м, складання 3 плеча. Вона оснащена, як стандарт, осьовою підвіскою*.

Штанга також обладнана пристроєм захисту від биття, (між плечима + мобільна рама) за рахунок поліуретанової підкладки. Контроль руху штанги здійснюється за допомогою електричних регуляторів (ED) в кабіні. "Скидання" змінної геометрії та коректора нахилу є стандартним.

Штанга KONDOR є високо ефективною завдяки L-подібній сталевій конструкції, що забезпечує хороший компроміс між вагою та жорсткістю. Тримачі сопел Quadrix захищені спереду і ззаду, а кінцеві плечі переміщуються у всіх 3 вимірах з автоматичним поверненням за рахунок газового циліндру. Є також запобіжний болт із зсувною частиною на останньому шарнірі, щоб зберегти конструкцію штанги у разі удару.

 

* підвіска AXIALE ґрунтується на принципі точки рівноваги, близької до центру ваги штанги. Підтримка балансу і паралельності штанги по відношенню до осі забезпечується пружинами. Нарешті, паразитичні коливання вирівняні двома додатковими амортизаторами. Рама включає в себе два незалежних амортизатора між плечима, щоб обмежити биття штанги в основному під час фази прискорення та гальмування.

 
Ширина захоплення 32 - 33 - 36 - 38 м
Підвіска штанги Осьова
Складання / розгортання штанги Гідравлічне
Тип штанги Сталева
Кількість плечей 3
Конструкція плеча L-подібна