штанги EKTAR B3 Серія | Обладнання ШТАНГА EKTAR B3 Штанга EKTAR B3 має розгортання 3 алюмінієвих плечей для зменшення габаритних розмірів. Вона обладнана надійною та компактною конструкцією плеча "POMMIER" та маятниковою осьовою підвіскою. Осьова підвіска забезпечує виняткову вертикальну стійкість, особливо при поворотах, і дуже хороше поводження у похилій місцевості завдяки розташуванню на центральній осі. Маятникова підвіска забе

titre de la fenêtre 

Серія | Обладнання ШТАНГА EKTAR B3

 

Штанга EKTAR B3 має розгортання 3 алюмінієвих плечей для зменшення габаритних розмірів. Вона обладнана надійною та компактною конструкцією плеча "POMMIER" та маятниковою осьовою підвіскою. Осьова підвіска забезпечує виняткову вертикальну стійкість, особливо при поворотах, і дуже хороше поводження у похилій місцевості завдяки розташуванню на центральній осі. Маятникова підвіска забезпечує дуже хорошу поведінку на рівних поверхнях з вибоїнами і зберігає горизонтальність рампи. Перехід від осьової до маятникової осі виконується з кабіни, контролюючи циліндр маятника.

Штанга EKTAR B3 має "L" -подібну конструкцію, таким чином, захищаючи канали, тримачі сопел та сопла, а також кінцеві плечі, що переміщуються у всіх 3 вимірах. Вона також обладнана пристроєм захисту від биття, на мобільній рамі та на циліндрах розгортання головних плечей. Будучи заснованою на циліндрах з подвійним штоком та акумуляторами з шаром азоту, вона оптимізує управління биттям, особливо для конструкції 3 плеча штанги.

Штанга обладнана коректором нахилу та має стандартну змінну геометрію. Контроль руху штанги здійснюється за допомогою електричних регуляторів (ED) в кабіні. "Скидання" змінної геометрії та коректора нахилу є стандартним.

 

Ширина захоплення 36 - 38 - 39 - 40 - 42 - 44 м
Підвіска штанги Маятниково-осьова
Розгортання / складання Гідравлічне
Тип штанги Алюмінієва
Кількість плечей 3
Конструкція плеча L-подібна