Штанга AXIALE Серія | Обладнання ШТАНГА AXIALE Штанга AXIALE, легендарна стабільність Штанга AXIALE забезпечує виняткову вертикальну стійкість, особливо при поворотах, і дуже хороше поводження у похилій місцевості завдяки своїй підвісці на центральній осі. Це забезпечує контроль коливань нахилу землі без втручання користувача. Ді

titre de la fenêtre 

Серія | Обладнання ШТАНГА AXIALE

 

Штанга AXIALE, легендарна стабільність

Штанга AXIALE забезпечує виняткову вертикальну стійкість, особливо при поворотах, і дуже хороше поводження у похилій місцевості завдяки своїй підвісці на центральній осі. Це забезпечує контроль коливань нахилу землі без втручання користувача. Дійсно, штанга AXIAL монтується на центральній осі, що близько до центру тяжіння. Підтримка балансу і паралельності штанги по відношенню до осі забезпечується пружинами повернення, розташованими між стаціонарною та мобільною рамою. Паразитні коливання компенсуються двома амортизаторами.

Штанга також обладнана пристроєм захисту від биття, незалежним від плечей. Ця система допомагає гальмувати горизонтальне биття під час прискорення та гальмування для збереження конструкції штанги.

Штанга стійка завдяки шарнірам, сталій поведінці циліндрів, які керують поверненням стрижнів, коли штанга розгорнута, тримачам сопел Quadrix, захищених спереду і ззаду.

 
Ширина захоплення 24 - 27 - 28 - 30 - 32 - 33 м
Підвіска штанги AXIALE
Розгортання / складання Гідравлічне
Тип штанги Сталева
Кількість плечей 2
Конструкція плеча Трикутна