VT TRONIC Серія | Обладнання VT TRONIC VT TRONIC: сенсорний багатофункціональний термінал Новий опційний екран VT TRONIC 25,6 см (10,1'') - це високоякісний термінал ISOBUS, який забезпечує постійне відображення основних параметрів обприскування, що має функції управління, відключення секції, зміни дози всередині ділянки та документування. Екран є сенсорним, розробленим

titre de la fenêtre 

Серія | Обладнання VT TRONIC

 

VT TRONIC: сенсорний багатофункціональний термінал

Новий опційний екран VT TRONIC 25,6 см (10,1'')  - це високоякісний термінал ISOBUS, який забезпечує постійне відображення основних параметрів обприскування, що має функції управління, відключення секції, зміни дози всередині ділянки та документування. Екран є сенсорним, розробленим для відображення інформації в рухомих вікнах "кінчиком пальця" для більшого комфорту та видимості.

Він працює на Android, де можна встановити додаткове програмне забезпечення, щоб помножити його функції. Ви можете завантажити сільськогосподарські програми або відображати інформацію, таку як прогноз погоди, оповіщення про опади, ціни на зернові та ін. Його можна використовувати з іншими інструментами ISOBUS.