Регулювання DPAM Серія | Обладнання регулювання DPAM DPAM*, надійність всієї механіки Ексклюзивність BERTHOUD , механічне регулювання DPA, може обладнати серію TRACKER. Насос VOLUX BERTHOUD, керований колесом обприскувача, забезпечує постійний об'єм/га, незалежно від швидкості руху. Опційний Блок BERJUST 2000 по черзі відображає об'єм/га і швидкість руху. За бажанням, він також може відображати внесені літри, оброблену площу. Як вар

titre de la fenêtre 

Серія | Обладнання регулювання DPAM

DPAM*, надійність всієї механіки

Ексклюзивність BERTHOUD, механічне регулювання DPA, може обладнати серію TRACKER. Насос VOLUX BERTHOUD, керований колесом обприскувача, забезпечує постійний об'єм/га, незалежно від швидкості руху.

Опційний Блок BERJUST 2000 по черзі відображає об'єм/га і швидкість руху. За бажанням, він також може відображати внесені літри, оброблену площу. Як варіант, TELEVOLUX дозволяє управляти об'єм/га з кабіни завдяки двигуну, розміщеному на насосі.  

* Пропорційний дебіт в електронному режимі