Grande-Culture Польові культури (рослинництво) Обприскувачі навісні, обприскувачі причіпні, обприскувачі самохідні - наш серія апаратів для провідних польових культур охоплює усі ваші потреби, незалежно від розміру ферми або професійних особливостей. BERTHOUD пропонує широкий спектр надійних, зручних, потужних обприскувачів, здатних вирішувати проблеми сьогоднішнього та завтрашнього сільського господарства. Комфорт, безпека поводження та робочий процес важливі для вашої професії. BERTHOUD пропонує широкий вибір пристроїв, призначених для комфорту водія, систем безпечного керування та широкий вибір штанг для забезпечення якісного обприскування.

titre de la fenêtre 

Польові культури (рослинництво)

Обприскувачі навісні, обприскувачі причіпні, обприскувачі самохідні - наш серія апаратів для провідних польових культур охоплює усі ваші потреби, незалежно від розміру ферми або професійних особливостей. BERTHOUD пропонує широкий спектр надійних, зручних, потужних обприскувачів, здатних вирішувати проблеми сьогоднішнього та завтрашнього сільського господарства.

Комфорт, безпека поводження та робочий процес важливі для вашої професії. BERTHOUD пропонує широкий вибір пристроїв, призначених для комфорту водія, систем безпечного керування та широкий вибір штанг для забезпечення якісного обприскування.