Штанга EKTAR RI Серія | Обладнання ШТАНГА EKTAR RI Штанга EKTAR AS є алюмінієвою передньою штангою від 36 до 42 метрів, спеціально розробленою для RAPTOR AS. ЇЇ загальна ширина від 2,55 м дозволяє їздити на дорозі зі швидкістю 40 км/год. Крім того, вона дуже міцна завдяки трикутній конструкції. Контроль руху здійснюється за допомогою електричних регуляторів (ED) в кабіні. "Скидання" змінної геометрії та коректора нахилу є стандартним.

titre de la fenêtre 

Серія | Обладнання ШТАНГА EKTAR RI

Штанга EKTAR AS є алюмінієвою передньою штангою від 36 до 42 метрів, спеціально розробленою для RAPTOR AS. ЇЇ загальна ширина від 2,55 м дозволяє їздити на дорозі зі швидкістю 40 км/год. Крім того, вона дуже міцна завдяки трикутній конструкції.

Контроль руху здійснюється за допомогою електричних регуляторів (ED) в кабіні. "Скидання" змінної геометрії та коректора нахилу є стандартним.

EKTAR AS обладнана підвіскою маятникового типу, що забезпечує широке вікно видимості для водія. Вона також обладнана пристроєм захисту від биття (на мобільній рамі та на кожному циліндрі розгортання головних плечей), та комплектом амортизаторів, що дає дуже хорошу поведінку на пагорбах та поворотах.

 
Ширина захоплення 36 - 38 - 40 - 42м
Підвіска штанги Маятникова
Розгортання / складання Гідравлічне
Тип штанги Алюмінієва
Кількість плечей 2
Конструкція плеча Трикутна