Штанга EKTAR B2 Серія | Обладнання ШТАНГА EKTAR B2 Штанга EKTAR B2 (2 алюмінієвих плеча) доступна у версії 36, 38, 40 і 42м і має трикутну конструкцію. Вона оснащена, як стандарт, маятниково-осьовою підвіскою. Осьова підвіска забезпечує виняткову вертикальну стійкість, особливо при поворотах, і дуже хороше поводження у похилій місцевості завдяки розташуванню на центральній осі. Маятникова підвіска забезпечує дуже хорошу поведінку на рівних поверхнях з вибоїнами і

titre de la fenêtre 

Серія | Обладнання ШТАНГА EKTAR B2

 

Штанга EKTAR B2 (2 алюмінієвих плеча) доступна у версії 36, 38, 40 і 42м і має трикутну конструкцію. Вона оснащена, як стандарт, маятниково-осьовою підвіскою. Осьова підвіска забезпечує виняткову вертикальну стійкість, особливо при поворотах, і дуже хороше поводження у похилій місцевості завдяки розташуванню на центральній осі. Маятникова підвіска забезпечує дуже хорошу поведінку на рівних поверхнях з вибоїнами і зберігає горизонтальність штанги. Перехід від осьової до маятникової осі виконується з кабіни, контролюючи циліндр маятника.

Шарніри штанги ЕКТАР B2 значною мірою виготовлені із сталі, що забезпечує замикання шарніра під час роботи. Циліндри розгортання також працюють "при зворотному ході штока", коли розгортається штанга, що дає відмінну міцність конструкції.

Штанга обладнана коректором нахилу та має стандартну змінну геометрію. Контроль руху штанги здійснюється за допомогою електричних регуляторів (ED) в кабіні. "Скидання" змінної геометрії та коректора нахилу є стандартним.

 

Ширина захоплення 36 - 38 - 40 - 42м
Підвіска штанги Осьова
Складання / Розгортання Гідравлічне
Тип штанги Алюмінієві плечі, сталеві шарніри
Кількість плечей 2
Конструкція плеча Трикутна