ОСЬОВА ШТАНГА AXIALE 36-38М Серія | обладнання ОСЬОВА ШТАНГА AXIALE 36-38м У версії 36 і 38м, штанга AXIALE (2 сталевих плеча) також має трикутну конструкцію. Але вона оснащена, як стандарт, маятниковою осьовою підвіскою. Осьова підвіска забезпечує виняткову вертикальну стійкість, особливо при поворотах, і дуже хороше поводження у похилій місцевості завдяки розташуванню на центральній осі. Маятникова підвіска забезпечує дуже хорошу поведінку на рівних пове

titre de la fenêtre 

Серія | обладнання ОСЬОВА ШТАНГА AXIALE 36-38м

 

У версії 36 і 38м, штанга AXIALE (2 сталевих плеча) також має трикутну конструкцію. Але вона оснащена, як стандарт, маятниковою осьовою підвіскою. Осьова підвіска забезпечує виняткову вертикальну стійкість, особливо при поворотах, і дуже хороше поводження у похилій місцевості завдяки розташуванню на центральній осі. Маятникова підвіска забезпечує дуже хорошу поведінку на рівних поверхнях з вибоїнами і зберігає горизонтальність штанги. Перехід від осьової до маятникової осі виконується з кабіни, контролюючи циліндр маятника.

Штанга обладнана коректором нахилу та має стандартну змінну геометрію. Контроль руху штанги здійснюється за допомогою електричних регуляторів (ED) в кабіні. "Скидання" змінної геометрії та коректора нахилу є стандартним.

Ширина захоплення 36-38м
Підвіска штанги Осьова
Складання / Розгортання Гідравлічне
Тип штанги Сталева
Кількість плечей 2
Конструкція плеча Трикутна