ОСЬОВА ШТАНГА AXIALE 24 - 33М Серія | обладнання ОСЬОВА ШТАНГА AXIALE 24 - 33м Штанга AXIALE (2 сталевих плеча) забезпечує виняткову вертикальну стійкість , особливо при поворотах, і дуже хороше поводження у похилій місцевості завдяки своїй підвісці AXIALE на центральній осі. Це забезпечує контроль коливань нахилу землі без втручання користувача. Дійсно, рампа AXIAL монтується на центральній осі , що близько до центру тяжіння. Підтрим

titre de la fenêtre 

Серія | обладнання ОСЬОВА ШТАНГА AXIALE 24 - 33м

 

Штанга AXIALE (2 сталевих плеча) забезпечує виняткову вертикальну стійкість, особливо при поворотах, і дуже хороше поводження у похилій місцевості завдяки своїй підвісці AXIALE на центральній осі. Це забезпечує контроль коливань нахилу землі без втручання користувача. Дійсно, рампа AXIAL монтується на центральній осі, що близько до центру тяжіння. Підтримка балансу і паралельності штанги по відношенню до осі забезпечується 4 пружинами 24 і 28 м, і 6 пружинами для версій 30, 32 і 33 м. Паразитні коливання компенсуються двома амортизаторами.

Штанга також обладнана пристроєм захисту від биття, незалежним за рахунок поліуретанової підкладки. Ця система допомагає гальмувати горизонтальне биття під час прискорення та гальмування для збереження конструкції штанги.

Також включений електричний контроль руху штанги (ED).

Штанга AXIALE має трикутну конструкцію, яка дозволяє працювати на більш високих швидкостях. Вона має дуже високу робочу міцність завдяки циліндрам, які працюють при зворотному ході штока, коли штанга розгорнута. Вертикальний азотний амортизатор також встановлюється на підйомні циліндри. Тримачі сопел Quadrix захищені спереду і ззаду, а кінцеві плечі переміщуються у всіх 3 вимірах.

 

Ширина захоплення 24 - 33м
Підвіска штанги Осьова
Складання / Розгортання Гідравлічне
Тип штанги Сталева
Кількість плечей 2
Конструкція плеча Трикутна