Регулювання EC TRONIC Серія | Обладнання регулювання EC TRONIC EC Tronic, система регулювання DPAE, спеціально розроблена для виноградників Завдяки ноу-хау Berthoud (електроніка Berthoud, технологія шин CAN), EC Tronic - це точний та простий у використанні регулятор DPAE (Пропорційний дебіт швидкості в електронному режимі) та ефективна допомога при обприскуванні. Вимірювання шви

titre de la fenêtre 

Серія | Обладнання регулювання EC TRONIC

EC Tronic, система регулювання DPAE, спеціально розроблена для виноградників

Завдяки ноу-хау Berthoud (електроніка Berthoud, технологія шин CAN), EC Tronic - це точний та простий у використанні регулятор DPAE (Пропорційний дебіт швидкості в електронному режимі) та ефективна допомога при обприскуванні.
Вимірювання швидкості руху виконується на рівні одного з коліс обприскувача, що робить час реакції дуже коротким у випадку зміни скорості та відкриття / закриття секцій.

Вона обладнана сигналізацією мінімального та максимального тиску.

В одному блоці розташовані всі функції регулювання, обприскування та штанги: великий кольоровий екран, відображення параметрів обприскування: об'єм/га, швидкість ходу, режим, тиск. Нарешті, бездротовий джойстик E Pilot дозволяє дистанційне керування функціями обприскування (послідовне відключення секцій) і функціями штанги. Дуже зручно для перевірки регулювання або належної роботи обприскувача.