Виноградні лози Виноградні лози Розробка наших об прискувач ів для виноградників є кульмінацією 120-річного досвіду обприскування. BERTHOUD тепер має найширшу на ринку серію обприскувачів для виноградарства, враховуючи різні конфігурації виноградників: широкі лози, проміжні лози та вузькі лози. Наші обприскувачі - навісні, напівнавісні, причепні та відсіки - були розроблені, щоб поєднати компактність та інновації для оптимізації робочого процесу, зберігаючи при цьому високий рівень робочого комфорту та оптимальної якості застосування. Ємності від

titre de la fenêtre 

Виноградні лози

Розробка наших обприскувачів для виноградників є кульмінацією 120-річного досвіду обприскування. BERTHOUD тепер має найширшу на ринку серію обприскувачів для виноградарства, враховуючи різні конфігурації виноградників: широкі лози, проміжні лози та вузькі лози. Наші обприскувачі - навісні, напівнавісні, причепні та відсіки - були розроблені, щоб поєднати компактність та інновації для оптимізації робочого процесу, зберігаючи при цьому високий рівень робочого комфорту та оптимальної якості застосування. 

Ємності від 200 до 3000 літрів, вентиляція SPEEDAIR або SUPAIR, ручні або гідравлічні дуги, ручні й телескопічні штанги AB MOST, пневматичні або повітряні ... BERTHOUD - це повний асортимент, що пропонує широкий вибір рішень для задоволення ваших потреб.