Регулювання EC TRONIC Серія | Обладнання регулювання EC TRONIC Управління машиною, зроблене в Berthoud Розроблена компанією BERTHOUD, система має великий кольоровий екран розміром 15 см, який збирає інформацію про об'є

titre de la fenêtre 

Серія | Обладнання регулювання EC TRONIC

Управління машиною, зроблене в Berthoud

Розроблена компанією BERTHOUD, система має великий кольоровий екран розміром 15 см, який збирає інформацію про об'єм/га, вимірюваний тиск, внесені літри…. EC TRONIC оснащена технологією BUS CAN. Вона може контролювати до 15 секцій (8 секцій у версії Hermes).

Стандарт з версіями, оснащеними електророзподільниками, включає бездротовий джойстик E PILOT (ексклюзивність BERTHOUD) і дозволяє контролювати функції обприскувача, виконувати послідовне обприскування в радіусі більше 20 метрів навколо центрального блоку

EC Tronic у стандартному варіанті наперед встановлена для відключення секцій через GPS за допомогою дроту. Як варіант, вона може бути обладнана з'єднанням RS232 або ISOBUS для відключення секцій та регулювання дози через GPS.

Електронне регулювання за датчиком тиску має декілька переваг: підвищену точність (вимірювання тиску як можна ближче до сопла і більш ефективне при низьких обсягах), нечутливість до явищ засмічення та блокування, видалення каліброваних повернень, зменшення експлуатації та закриття сопла/сопел без будь-якої модифікації регулювання.

Підтримка GPS з пакетом E-TECH

Блок EC Tronic може бути оснащений (як варіант) блоками E-TECH для направлення, відключення секцій та регулювання дози. Консоль із сенсорним екраном має екран розміром 20,3 см.