Новий причепний обприскувач BRUIN: новий виклик! BERTHOUD продовжує розробляти свою серію самохідних обприскувачів для провідних польових культур на експорт: відкрийте новий BRUIN 4200. Його інтелектуальна архітектура розроблена спеціально для країн Східної Європи та Північної Америки. BRUIN здатний забезпечувати високий дебіт, зберігаючи при цьому високу якість обприскування. Цей апарат поєднує в собі основні технічні інновації (нове шасі, підвіска, незалежна від коліс) і оснащений основними засобами марки BERTHOUD (електроніка, джойстик E PILOT, насос OMEGA, штанга та підвіска штанги AXIALE). BRUIN - це відповідь клієнтам, які шукають надійний, міцний та швидкий апарат. Ці інновації були джерелом натхнення для маркетингових груп BERTHOUD, які ст

titre de la fenêtre 
Новинки

Новий причепний обприскувач BRUIN: новий виклик!

22.03.2018

BERTHOUD продовжує розробляти свою серію самохідних обприскувачів для провідних польових культур на експорт: відкрийте новий BRUIN 4200. 
Його інтелектуальна архітектура розроблена спеціально для країн Східної Європи та Північної Америки. BRUIN здатний забезпечувати високий дебіт, зберігаючи при цьому високу якість обприскування. 
Цей апарат поєднує в собі основні технічні інновації (нове шасі, підвіска, незалежна від коліс) і оснащений основними засобами марки BERTHOUD (електроніка, джойстик E PILOT, насос OMEGA, штанга та підвіска штанги AXIALE).
BRUIN - це відповідь клієнтам, які шукають надійний, міцний та швидкий апарат.

Ці інновації були джерелом натхнення для маркетингових груп BERTHOUD, які створили справжній SAGA для запуску цього апарата на AGRITECHNICA 2017. Подивіться два відеозаписи, опубліковані в листопаді минулого року.

 

> ГЛАВА 1: ОГЛЯД

> ГЛАВА 2: МАСТЕР ПОЛІВ