Механізми опускання AB Most нового покоління Berthoud запускає нове покоління механізмів опускання AB Most для обробки сусіднього типу між рядками . Розробка повністю нова : корпус механізму опускання з RIM, вбудовані обприскувачі, переміщення на 360°, спрощене регулювання, пневматичне або повітряне обприскування - це дає механізмам опускання AB Most не тільки незрівнянну точність застосування , а також надійність , компактність та гнучкість використання . Запропоноване в різних варіантах (з пневматичним або з повітряним обприскуванням), нов

titre de la fenêtre 
Новинки

Механізми опускання AB Most нового покоління

16.11.2016

Berthoud запускає нове покоління механізмів опускання AB Most для обробки сусіднього типу між рядками.


Розробка повністю нова: корпус механізму опускання з RIM, вбудовані обприскувачі, переміщення на 360°, спрощене регулювання, пневматичне або повітряне обприскування - це дає механізмам опускання AB Most не тільки незрівнянну точність застосування, а також надійність, компактність та гнучкість використання.
 
Запропоноване в різних варіантах (з пневматичним або з повітряним обприскуванням), нове покоління AB Most доступне на всіх причепних машинах, висококліренсних елементах та збиральних машин серії Berthoud.

Вони оснащують цю машину на основі серії причіпних машин BERTHOUD для обробки виноградників: WIN’AIR, про які ви можете дізнатися натиснувши тут.