BERTHOUD відновлює RAPTOR З нагоди INNOVAGRI, BERTHOUD представила свій новий самохідний обприскувач RAPTOR. Основне досягнення у цієї серії: гідростатична трансмісія BOSCH REXROTH тепер має стандартну функцію ECO. Завдяки цьому, оператор дає команду щодо швидкості руху, і машина автоматично налаштовує двигун та гідростатичну швидкість відповідно до навантаження. Цей режим також може бути пов'язаний з регулятором швидкості, що дозволяє, наприклад, заздалегідь визначити робочу швидкість. Три діапазони швидкостей дозволяють досягти 0-18 / 0-25 і 0-40 км/год. Останній діапазон швидкості, який використовується на дорозі, досягнуто при швидкості двигуна 1700-1800 об/хв. Нова трансмісія оптимізує витрату палива та забезпечує більшу гнучкість для оператора. Серія оснащена двиг

titre de la fenêtre 
Новинки

BERTHOUD відновлює RAPTOR

16.01.2018

З нагоди INNOVAGRI, BERTHOUD представила свій новий самохідний обприскувач RAPTOR.

Основне досягнення у цієї серії: гідростатична трансмісія BOSCH REXROTH тепер має стандартну функцію ECO. Завдяки цьому, оператор дає команду щодо швидкості руху, і машина автоматично налаштовує двигун та гідростатичну швидкість відповідно до навантаження. Цей режим також може бути пов'язаний з регулятором швидкості, що дозволяє, наприклад, заздалегідь визначити робочу швидкість.
Три діапазони швидкостей дозволяють досягти 0-18 / 0-25 і 0-40 км/год. Останній діапазон швидкості, який використовується на дорозі, досягнуто при швидкості двигуна 1700-1800 об/хв.
Нова трансмісія оптимізує витрату палива та забезпечує більшу гнучкість для оператора. Серія оснащена двигунами DEUTZ.

Дізнайтеся про репортаж, зроблений компанією POWER BOOST на місці виробництва цього нового самохідного обприскувача, "Зробленого у Франції" у Бельвілі, за участю Жан-Поля Хебарда та Франсуа-Ксав'єра Яніна, нашого керівника продуктів для провідних польових культур, натиснувши ТУТ.