Active Roll, нова версія пропозиції Boom control Пакет BOOM Control від BERTHOUD розширюється і тепер доступний в 3 версіях: SLANT CONTROL, TOTAL CONTROL та ACTIVE ROLL. Щоб збільшити якість обприскування та комфорт кабіни, BERTHOUD тепер пропонує технологію ACTIVE ROLL у своєму пакеті BOOM CONTROL. Особливо підходить для нерівних ділянок, великих штанг, система дозволяє одночасно контролювати висоту штанги, змінювану геометрію та нахил. Комплект включає в себе три ультразвукових датчика (по одному для кожного плеча та один центральний), два датчика крену, один датчик нахилу та два пропорційні гідравлічні блоки (один для змін

titre de la fenêtre 
Новинки

Active Roll, нова версія пропозиції Boom control

16.11.2016

Пакет BOOM Control від BERTHOUD розширюється і тепер доступний в 3 версіях: SLANT CONTROL, TOTAL CONTROL та ACTIVE ROLL.

Щоб збільшити якість обприскування та комфорт кабіни, BERTHOUD тепер пропонує технологію ACTIVE ROLL у своєму пакеті BOOM CONTROL.

Особливо підходить для нерівних ділянок, великих штанг, система дозволяє одночасно контролювати висоту штанги, змінювану геометрію та нахил. Комплект включає в себе три ультразвукових датчика (по одному для кожного плеча та один центральний), два датчика крену, один датчик нахилу та два пропорційні гідравлічні блоки (один для змінної геометрії та один для нахилу). Цей новий варіант доступний на всіх штангах 36 метрів і більше.

Основними перевагами цієї технології є:

-збільшення продуктивності робочої ділянки,

-обмеження відхилення, тому що обробка виконується ближче до мети

-можливість працювати в режимі ґрунту, в режимі рослинності чи гібридному режимі в залежності від стадії та типу культури.