SMART&GO святкує свій 1 рік!

titre de la fenêtre 
Новинки

SMART&GO святкує свій 1 рік!

15.03.2015

 

 

Ця унікальна послуга, на яку підписано 2 з 10 покупців обприскувачів, поєднує в собі «навчання »та« високий рівень експертизи»: те, що потрібно для вирішення нових потреб ринку.

З огляду на зростаючу технологічність обприскувачів і постійний пошук нових застосувань для частини користувачів (нові технології, налаштування…), BERTHOUD розробила нову сервісну пропозицію для користувачів: SMART&GO.

Запущений у лютому 2014 року, цей новий сервіс дає змогу надавати користувачам індивідуальну підтримку, незалежно від культури: виноградна лоза, дерево або провідні польові культури, а також від моделі обприскувача: навісна, причепна, самохідна.

Підписавшись на цей сервіс зі своїм постачальником на момент придбання обприскувача BERTHOUD, користувач отримує персональну підтримку для запуску свого пристрою. Технічний спеціаліст BERTHOUD працює з ліцензованим співробітником безпосередньо у замовника після доставки обприскувача. Він несе відповідальність за супровід користувача для гарного запуску обприскувача: калібрування регулювання, відключення секцій, технічне обслуговування обприскувачів, електроніки, належна практика.

Нарешті, він проводить повне тестування функціональних можливостей пристрою, перш ніж надати всі необхідні пояснення для правильного використання машини (щоденне використання, технічне обслуговування, зимівля).