Новий телефонний та логістичний центр BERTHOUD сьогодні оголошує про запуск нового телефонного та логістичного центру у піковий сезон для своєї дилерської мережі. Постійний розвиток у сервісі Обслуговування клієнтів BERTHOUD [запчастини та аксесуари] дозволяє дилерам розміщувати свої замовлення з понеділка по п'ятницю до 16 годин, щоб гарантувати підготовку та доставку посилки до здачі до 10 годин ранку або до 13 годин наступного дня, залежно від опції, вибраної під час замовлення. BERTHOUD тепер пропонує можливість обробки всіх запитів на запчастини та аксесуари від своїх французьких дилерів з 8 ранку до 18:30 вечора в будні дні без перерви, та в суботу вранці з 8 ранку до 12 годин. Замовлення можуть бути зареєстровані та відправлені в той же вечір для доставки до 10 годин чи 13 годин. Ця нова організація буде ефективною протягом пікового сезону обприскування з квітня по червень.

titre de la fenêtre 
Новинки

Новий телефонний та логістичний центр

18.01.2017

BERTHOUD сьогодні оголошує про запуск нового телефонного та логістичного центру у піковий сезон для своєї дилерської мережі.

Постійний розвиток у сервісі Обслуговування клієнтів BERTHOUD [запчастини та аксесуари] дозволяє дилерам розміщувати свої замовлення з понеділка по п'ятницю до 16 годин, щоб гарантувати підготовку та доставку посилки до здачі до 10 годин ранку або до 13 годин наступного дня, залежно від опції, вибраної під час замовлення. BERTHOUD тепер пропонує можливість обробки всіх запитів на запчастини та аксесуари від своїх французьких дилерів з 8 ранку до 18:30 вечора в будні дні без перерви, та в суботу вранці з 8 ранку до 12 годин. Замовлення можуть бути зареєстровані та відправлені в той же вечір для доставки до 10 годин чи 13 годин. Ця нова організація буде ефективною протягом пікового сезону обприскування з квітня по червень.

Цей новий часовий інтервал є частиною політики задоволення та обслуговування компанії, щоб зміцнити її лідируючі позиції на французькому ринку обприскування. Завдяки цим постійним змінам, BERTHOUD пропонує своїм дилерам індивідуальну відповідь, ближчу до їх очікувань, з тим щоб усунути несправності обприскувача якомога простіше і гнучко.