Новий VANTAGE нагороджується призом "Машина 2017 року" На виставці SIMA 2017, команда BERTHOUD була нагороджена призом "Машина 2017 року" у категорії обприскування. VANTAGE - це висококласний причепний обприскувач. Цей новий причепний обприскувач має оригінальний дизайн, який виділяється з інших моделей за кольором і стилем DARK, і натхненний історією BERTHOUD. VANTAGE відображає основи марки: осьова підвіска ACTIFLEX II, впровадження DUALMATIC та його приводної версії DUALELEC, а також серія штанг BERTHOUD. Модель дає відповідь клієнтам, які шукають індивідуальний обприскувач,« адаптований» для їх експлуатації та посівів. Крім того, вона використовує технологію ISOBUS.

titre de la fenêtre 
Новинки

Новий VANTAGE нагороджується призом "Машина 2017 року"

15.01.2018

На виставці SIMA 2017, команда BERTHOUD була нагороджена призом "Машина 2017 року" у категорії обприскування.

VANTAGE - це висококласний причепний обприскувач. Цей новий причепний обприскувач має оригінальний дизайн, який виділяється з інших моделей за кольором і стилем DARK, і натхненний історією BERTHOUD.
VANTAGE відображає основи марки: осьова підвіска ACTIFLEX II, впровадження DUALMATIC та його приводної версії DUALELEC, а також серія штанг BERTHOUD.
Модель дає відповідь клієнтам, які шукають індивідуальний обприскувач,« адаптований» для їх експлуатації та посівів.
Крім того, вона використовує технологію ISOBUS.
 

Основні принципи BERTHOUD
VANTAGE успадковуює кращі якості причепних машин BERTHOUD. Маючи низький центр тяжіння, конструкцію бака, вона зберігає компактні пропорції, що дає маневреність і стабільність як на дорозі, так і на полі, обмежуючи залишкові обсяги. Безсумнівно, VANTAGE від BERTHOUD з новими лініями чітко демонструє свій характер: це повністю обладнана
модель, проста та зручна для використання. Вона виграє від усіх переваг, які сприяли успіху: перевірене обладнання, таке як насос OMEGA, осьова підвіска ACTIFLEX II та просте виконання з панеллю BERLOGIC.

 

Успішний дизайн - це зв'язок між динамікою та надійністю
Конструкція VANTAGE поєднує в собі компактність апарату з вбудованим обладнанням та ергономікою, що полегшує доступ до органів пристрою. Всі елементи капота були розроблені з RIM (Reaction Injection Molding - дуже висока міцність пластика), щоб забезпечити оптимальний захист функцій обприскувача (бункер, блок клапанів, і т.п.).

Оригінальна індивідуальність VANTAGE від BERTHOUD також відображається в її стилі. Комбінація стандартного кольору DARK (вже відома в серії RAPTOR AS) та розтягнута лінія баків придає новому причепному обприскувачу спортивний вигляд с низьким центром тяжіння.

 

4-зірковий сервіс
VANTAGE (так само, як і DARK) заявляє про себе своїм стилем, але ще більш завдяки преміальній послузі DARK, спеціально розробленої для своїх найвибагливіших клієнтів, включаючи:
-SMART & GO Premium,
-Розширену гарантію на деякі деталі пристрою,
-Опції пакета

Завдяки цій моделі, BERTHOUD прагне до все більш ефективного обслуговування своїх клієнтів та забезпечення оптимального робочого процесу.