BERTHOUD незабаром на виставці INNOV-AGRI Команда BERTHOUD буде у вашому розпорядженні, щоб представити в повному обсязі закінчену модель DARK, запущену на SIMA 2017. Ця виставка також дасть можливість представити нову штангу AXIALE B3 . Ця штанга зі складанням 3 плечей має варіанти 24, 27, 28, 30, 32 і 33 метри. Штанга буде доступна для замовлення навесні 2019 року та забезпечить оснащення моделей VANTAGE і TRACKER. Вона має горизонтальне складання, щоб

titre de la fenêtre 
інший

BERTHOUD незабаром на виставці INNOV-AGRI

27.07.2018

 

Команда BERTHOUD буде у вашому розпорядженні, щоб представити в повному обсязі закінчену модель DARK, запущену на SIMA 2017.

Ця виставка також дасть можливість представити нову штангу AXIALE B3. Ця штанга зі складанням 3 плечей має варіанти 24, 27, 28, 30, 32 і 33 метри. Штанга буде доступна для замовлення навесні 2019 року та забезпечить оснащення моделей VANTAGE і TRACKER. Вона має горизонтальне складання, щоб знизити центр тяжіння машини.

 

 

 

 

 

 

Ви також отримаєте інформацію про нові послуги BERTHOUD:

DARK Privilege та 3 рівня послуг:

-SMART & GO Premium : запуск технічним спеціалістом BERTHOUD та авторизованим дилером. Контрольний візит також відбувається в кінці гарантійного періоду

-PRIVILEGE*: попередній пакет, до якого додається продовження гарантії на два роки (один + два роки), тобто терміном на три роки, на запчастини та робочу силу. В рамках цього пакета, технічний спеціаліст BERTHOUD також буде виконувати запуск через рік та в кінці гарантії гарантії.

-PRIVILEGE **: принцип SMART & GO Premium - цього разу з продовженням гарантії на чотири роки (один + чотири роки) на загальний термін п'ять років.

Більше інформації про цю нову послугу,

 

BERTHOUD Rent: довгострокова оренда 100% BERTHOUD, «комплексне рішення» від доставки до повернення пристрою. Цей сервісний договір, розроблений у партнерстві з дилерами в дистрибутивній мережі, включає більшу частину витрат, пов'язаних із придбанням, обслуговуванням, гарантією, фінансуванням та поверненням протягом 24-60 місяців. BERTHOUD Rent - це також єдиний співрозмовник, від підготовки проекту до повернення. Запропоновано 2 формули: формула Access та формула Full. Більше інформації про цю нову послугу.

Приходьте до нашого стенду D02-G46 з 4 по 6 вересня 2018 року!