Коли BERTHOUD зустрічається зі світом фрістайлу Оригінальна ідея, започаткована в квітні 2017 року журналом Entraid’, полягала в тому, щоб створити сніговий парк із трактором, самохідним обприскувачем, телескопічним пристроєм та солом'яним тюком.… Додайте сюди корів, козлів та коней, щоб подарувати фільм, який ніколи не бачили у світі фрістайлу, у світі катання на лижах та у сільськогосподарському секторі. THE FARM, або як побачити фрістайл із сільським соусом. Фільм "The Farm", зроблений за підтримки професійного лижника та члена французької команди Slopestyle, був попередньо переглянутий 6 жовтня в Аннесі, з нагоди свята High Five 2017 Аннесі. Відмінна можливість для цього невеликого підприємства сприяти покращенню іміджу аграрного сектора та обміну інформацією про взаємну

titre de la fenêtre 
Новинки

Коли BERTHOUD зустрічається зі світом фрістайлу

16.01.2018

Оригінальна ідея, започаткована в квітні 2017 року журналом Entraid’, полягала в тому, щоб створити сніговий парк із трактором, самохідним обприскувачем, телескопічним пристроєм та солом'яним тюком.… Додайте сюди корів, козлів та коней, щоб подарувати фільм, який ніколи не бачили у світі фрістайлу, у світі катання на лижах та у сільськогосподарському секторі. THE FARM, або як побачити фрістайл із сільським соусом.

Фільм "The Farm", зроблений за підтримки професійного лижника та члена французької команди Slopestyle, був попередньо переглянутий 6 жовтня в Аннесі, з нагоди свята High Five 2017 Аннесі. Відмінна можливість для цього невеликого підприємства сприяти покращенню іміджу аграрного сектора та обміну інформацією про взаємну допомогу в аграрному секторі.

Дивіться фільм THE FARM натиснувши ТУТ або на сайті www.entraid.com.