Наша історія ol.carousel-indicators li.active{ visibility: hidden!important; } ol.carousel-indicators-numbers{ display: block; margin-top: 25px; position: absolute; cursor: pointer; z-index: 9999; } ol.carousel-indicators-numbers li { display: inline-block; padding-left: 3px; padding-right: 3px; padding-top: 2px; padding-bottom: 6px; text-indent: 0; margin: 4px; width: 38px; height: 24px; border: none; border-radius: 5px; line-height: 22px; color: #fff; background-color: #999; transition: all 0.25s ease; } ol.carousel-indicators-numbers li:hover { background-color: #337ab7; } /* fade on slider */ .carousel-fade .carousel-inner .item { opacity: 0; -webkit-transition-property: opacity; -moz-transition-property: opacity; -o-transition-property: opacity; transition-property: opacity; } .carousel-fade .carousel-inner .active { opacity: 1 !important; } .carousel-fade .carousel-inner .active.left, .carousel-fade .carousel-inner .active.right { left: 0; opacity: 0; z-in

titre de la fenêtre 
 
 

 

ІСТОРІЯ УСПІХУ: BERTHOUD – 120 років інновацій

 

1895 – 2018: Більш ніж 120-річний досвід роботи з захисту культур.

BERTHOUD є одним із піонерів сільськогосподарського обприскування у Франції. Заснована в 1895 році в самому серці Божоле, компанія спочатку займається ранцевими апаратами, для обробки винограду: Excelsior-Gobet. Її засновник, Поль Берту, місцевий підприємець, створив компанію, яка сьогодні має глобальний досвід. Відкрийте для себе цю історію успіху "Зроблено у Франції" як плід виняткової спадщини.

 

Новаторський дух

У 1895 році Поль Берту в Бельвіллі на Соні, історичній колисці компанії, випускає на національному рівні EXCELSIOR GOBET, а потім - на ЄВРОПЕЙСЬКОМУ - ранцеві обприскувачі для обробки винограду.

Справжня історія успіху почалася з випуску багатьох чудових моделей, у тому числі знаменитої TOBOGGAN в 1913 році, першого причепного обприскувача… на конях, здатного обробляти два ряди винограду одночасно.

Після першої світової війни двоє синів Поля Берту, інженер Фернанд і фінансист Жан розвивають компанію і розширюють свою діяльність на розведення дерев і овочівництво, з того часу TOBOGGAN має штангу на 7 рядів для картоплі та штангу на 13 струменів для прополки. TOBOGGAN буде продано більше 24350 випуском до шестидесятих років.

 

Народження спеціаліста

У 1950-х роках розпочалася нова ера з розробки сільськогосподарського двигуна, BERTHOUD запускає свій перший тракторний обприскувач повітряного обприскування: SPEEDATOM, насос та турбіна якого керуються відбором потужності трактора. Потім розробляє серію навісних з BLIZARD, DYNAMIC і MOTOFRUIDOR.

1959: третє покоління, двоюрідні брати Дідьє і Гай Берту, приєднуються до компанії. Товарообіг зростає, пластик замінює латунь і мідь, в 1964 році запускається перший поршневий насос відомий насос GAMA (на ринку).

1970-ті роки ознаменувалися появою систем електроніки з DPAE (пропорційний дебіт, рух з електронною підтримкою) і PGC (обприскування з контрольованими краплями), які виграли золоту медаль на SIMA 1978 року.

80-і роки - це інтенсивна розробка з створення каталогу понад 250 моделей, розповсюджених понад 400 агентами у Франції та у світі.

У 1987 році, BERTHOUD приєднується до групи компаній EXEL Industries, світового лідера у галузі захисту рослин.

 

Лідер за своїми інноваціями

BERTHOUD запускає MACK в 1990 році, перший обприскувач європейських стандартів, а потім електронний блок BERTRONIC, який об'єднав параметри обробки ділянок.

У 1998 році, BERTHOUD запускає SPEEDAIR, перший пневматичний причепний обприскувач і штангу AXIALE з трикутною конструкцією, що забезпечує неперевершену стабільність. Серія MAJOR - перший обприскувач, оснащений запатентованою віссю ACTIFLEX, був введений в 1999 році.

2000-і роки - це точність обприскування, сталий розвиток та глобалізація; запускається багато моделей: ELYTE, TENOR, RAPTOR та SPRINTER для провідних польових культур, SUPAIR, FRUCTAIR, TWISTAIR і WINAIR - для виноградників та дерев.

2010-і роки - це GPS та ІТ: BERTHOUD запускає серію рішень e-Berthoud, які дають необмежені можливості працювати з ринковою пропозицією.

У 2013 та 2015 роках, BERTHOUD нагороджується на SIMA Innovation Awards за свою роботу в інтересах безпеки оператора та охорони навколишнього середовища за допомогою CLEAN SPRAYER - розробки прямого вприскування та за Bsafe - срібною медаллю на SIMA 2015 - систему безпечного введення фітосанітарних продуктів.

 

"Forward together*"(*Завжди далі разом) - це девіз BERTHOUD, який будує майбутнє обприскування на 5 континентах у партнерстві з гравцями сільськогосподарського світу. Таким чином, BERTHOUD сприяє вирішенню проблем світового харчування та сталого розвитку".