Вакансії Приєднуйтеся до компанії BERTHOUD! Вона об'єднує відповідальну та динамічну компанію, яка пропонує багато можливостей для кар'єри завдяки різноманітності професій та її міжнародному р і вню. Ви можете повністю взяти участь у стратегії компанії, що відповідає розвитку ринків та компанії. Пов'язане глобалізоване суспільство усвідомлює необхідність збереження планети та поваги до людей. Компанія, де клієнти, дистриб'ютори та співробітники BERTHOUD

titre de la fenêtre 
Вакансії BERTHOUD - велика різноманітність професій

 

Приєднуйтеся до компанії BERTHOUD!

Вона об'єднує відповідальну та динамічну компанію, яка пропонує багато можливостей для кар'єри завдяки різноманітності професій та її міжнародному рівню. Ви можете повністю взяти участь у стратегії компанії, що відповідає розвитку ринків та компанії. Пов'язане глобалізоване суспільство усвідомлює необхідність збереження планети та поваги до людей. Компанія, де клієнти, дистриб'ютори та співробітники BERTHOUD поділяють однаковий попит на якість, різноманітність та винахідливість. 

Штаб-квартира BERTHOUD, розташована в Бельвіллі в самому центрі Божоле, має привілейоване робоче середовище, динамічне та міжнародне для своїх 200 співробітників. Ми регулярно набуваємо навички з досліджень та розробок, дизайну, маркетингу та комунікацій, виробництва, продажів, а також для наших служб підтримки персоналу, IT, логістики, закупівель, фінансів. Berthoud підтримує своїх співробітників за допомогою програм інтеграції, навчання, управління потенціалом, де дозволяється кожному висловити свої таланти.

 

молода людина, що тримає ipad

Співробітники, технічні спеціалісти, виконроби та штатні робітники

BERTHOUD має переваги для вирішення завдань компанії та позиціонування на ринках майбутнього: бренд визнаний та підкріплений справжніми цінностями, оптимізованими промисловими інструментами та перевіреною здатністю до інновацій. BERTHOUD може і повинна розраховувати на прихильність людей та їхню компетентність у всіх сферах.

 

Робочі

Збірка, монтаж, обробка, різання, зварювання, фарбування, електроніка, виготовлення та тестування прототипів - навички, які регулярно шукає BERTHOUD. Багато можливостей для роботи доступні щороку і протягом зимового сезону.

 

 

Стажисти, студенти-практики

У BERTHOUD ви одразу стаєте ключовим членом наших команд.

Незалежно від сфери, яка вас цікавить, ми регулярно пропонуємо програми високої якості стажування та навчання з придбанням практики на підприємстві, які дозволять вам відкрити світ роботи сімейного та міжнародного бізнесу, та отримати перший професійний досвід. Ви будете задіяні у проведенні багатьох проектів, і ваш менеджер надасть вам всю необхідну допомогу. Ми щиро вітаємо в компанії щороку більше десятка стажистів будь-якого рівня підготовки.

Кожен стажист чи студент-практикант, має опікуна в компанії, який стежить за ним протягом всієї кар'єри в рамках BERTHOUD.

опис

Слова співробітників

Відгуки працівників Berthoud. Олена - менеджер з продажу і Лукас - менеджер по демонстрацій