контакт Зв'яжіться з нами BERTHOUD Agricole SAS 1 rue de l’Industrie 69220 БЕЛЬВІЛЛЬ Франція Тел.: +33 (0) 4 74 06 50 50 Факс: +33 (0) 4 74 06 50 77 Щоб допомогти Вам знайти потрібний контакт, виберіть тему вашого запиту нижче: Я хотів би отримати документацію або брошури продукту Комерційні брошури та технічна документація на продукцію та послуги BERTHOUD доступні та можуть бути завантажені у форматі pdf на нашому сайті.

titre de la fenêtre 

Зв'яжіться з нами

BERTHOUD Agricole SAS
1 rue de l’Industrie
69220 БЕЛЬВІЛЛЬ
Франція
Тел.: +33 (0) 4 74 06 50 50
Факс: +33 (0) 4 74 06 50 77

 


Щоб допомогти Вам знайти потрібний контакт, виберіть тему вашого запиту нижче:


Я хотів би отримати документацію або брошури продукту  

Комерційні брошури та технічна документація на продукцію та послуги BERTHOUD доступні та можуть бути завантажені у форматі pdf на нашому сайті.

Я хочу купити обладнання BERTHOUD

Щоб придбати обладнання BERTHOUD є кілька варіантів:

  • Зверніться безпосередньо до найближчого дилера
  • Зробіть онлайн-замовлення в розділі Модельний ряд.
  • Перевірте бувші у вжитку обприскувачі BERTHOUD.

Я хочу купити запчастини

Щоб придбати запчастин є кілька варіантів:

  • Зверніться безпосередньо до найближчого дилера. Наші дилери мають постійний запас запасних частин. Вони також мають можливість оперативно поставити замовлення на доставку протягом 24 годин.

  • Знайдіть потрібне посилання в нашому каталозі запчастин, а потім зверніться до найближчого дилера, щоб розмістити замовлення.

  • Перегляньте перспективне зображення свого пристрою на нашому веб-сайті, а потім зверніться до найближчого дилера, щоб розмістити замовлення.

У мене є питання про товар

Для зв'язку рекомендуємо Вам контакт найближчого дилера BERTHOUD. Не вагайтесь, щоб звернутися до нього за відповідями на Ваші запитання. Ви також можете надіслати свій запит безпосередньо до нас на виробництво (будь-який потрібний Вам відділ), використовуючи вказану форму.

 

 

Для будь-якого іншого запитання чи коментарів, будь ласка, заповніть форму нижче.