Оригінальні частини Оригінальні частини Довіряйте оригінальним деталям BERTHOUD BERTHOUD сьогодні є одним з небагатьох виробників обприскувачів, який розробляє свою техніку від A до Я.​ Базуючись на багаторічних дослідженнях та досвіді, інженери BERTHOUD проектують та конструюють кожну з деталей та вузлів наших обприскувачів: від штанги до насосу, а також всю електроніку BERTHOUD. Логістичні платформи (склади) BERTHOUD мають близько 10000

titre de la fenêtre 

 Оригінальні частини

Діти перед обприскувачем

 

Довіряйте оригінальним деталям BERTHOUD

BERTHOUD сьогодні є одним з небагатьох виробників обприскувачів, який розробляє свою техніку від A до Я.​
Базуючись на багаторічних дослідженнях та досвіді, інженери BERTHOUD проектують та конструюють кожну з деталей та вузлів наших обприскувачів: від штанги до насосу, а також всю електроніку BERTHOUD. Логістичні платформи (склади) BERTHOUD мають близько 10000 одиниць запасних частин для забезпечення якісного сервісного обслуговування: 

  • Наявність частини незалежно від моделі вашого обприскувача та його віку 
  • Служба експрес-доставки цілодобово та по всьому світі.

 

10000 

одиниць запасних частин

4 логістичних

центра з оригінальними запчастинами BERTHOUD по всьому світу

30000 ліній

замовлень щороку доставляються нашими логістичними центрами

25 років - це час, протягом якого ми забезпечуємо постачання всіх важливих запасних частин для Вашого обприскувача 

 

 

опис

Співвідношення якість / ціна

BERTHOUD рекомендує використовувати виключно оригінальні запчастини для обслуговування та ремонту своїх обприскувачів. Такі запчастини відповідають стандартам якості, визначеним відділом якості BERTHOUD. Вони забезпечують оптимальну сумісність та досконалу  роботу. Це сприяє підвищенню вартості Вашого обприскувача BERTHOUD на вторинному ринку.
Як власник обприскувача BERTHOUD, Ви можете скористатися організаційно-логістичним забезпеченням дистриб'юторської мережі BERTHOUD.
У Європі запчастини можна доставити на наступний день. Ви можете скортистатися он-лайн каталогом запасних частин та зробити замовлення  24/7 на нашому спеціальному сайті:  www.berthoudservice.com. Маркування  запчастин BERTHOUD гарантує автентичність оригінальних запасних частин, які були ретельно перевірені та випробувані. Каталог запчастин дозволяє переглядати всі ці частини.

 

Деталі високої якості та ноу-хау 

На додаток до оригінальних запасних частин BERTHOUD, Ваш дилер пропонує широкий ряд додаткових продуктів для обслуговування та захисту Вашого обприскувача для Вашої діяльності: продукти для внутрішнього чи зовнішнього очищення обприскувача All Clear, All Clean або продукт для зимівлі All Winter

Ми задовольняємо всі Ваші потреби протягом року. Зверніться до свого дилера, щоб дізнатися останні пропозиції. 

 

опис