Правова інформація Обробка персональних даних: наші зобов'язання Нижче наведена наша політика стосовно обробки персональних даних. Цей текст має на меті інформувати вас про те, як ми використовуємо ці дані, і розповість, як продовжити, якщо ви хочете внести зміни. 1- Характер особистої зібраної інформації Інформація, яку ми збираємо, заснована на добровільній реєстрації ваших даних, яка дозволяє отримувати від нас інформацію. 2- Що ми робимо з цими даними? Інформація, яку ви надішлете нам, ніколи не передається стороннім особам. Ваші дані суворо використовуються для відправлення внутрішньої електронної пошти та розсилки поштою. Ми ніколи не використовуємо ваші контакти для надсилання повідомлень від потенцій

titre de la fenêtre 

Правова інформація

Обробка персональних даних: наші зобов'язання

Нижче наведена наша політика стосовно обробки персональних даних. Цей текст має на меті інформувати вас про те, як ми використовуємо ці дані, і розповість, як продовжити, якщо ви хочете внести зміни.

1- Характер особистої зібраної інформації

Інформація, яку ми збираємо, заснована на добровільній реєстрації ваших даних, яка дозволяє отримувати від нас інформацію.

2- Що ми робимо з цими даними?

Інформація, яку ви надішлете нам, ніколи не передається стороннім особам. Ваші дані суворо використовуються для відправлення внутрішньої електронної пошти та розсилки поштою. Ми ніколи не використовуємо ваші контакти для надсилання повідомлень від потенційних ділових партнерів. Крім того, ви можете будь-коли повідомити нам, що ви більше не бажаєте отримувати інформацію від нас за допомогою контактної форми.

Відповідно до Закону про захист даних від 6 січня 1978 року, ви також маєте право на доступ, виправлення, зміну та видалення даних про вас. Ви можете здійснити це право, надіславши нам свої зміни через контактну форму.