Spraytronic При обприскуванні головною проблемою сучасних пристроїв є обмеження робочого діапазону швидкості, щоб забезпечити хорошу якість обприскування. Крім того, краплі виходять занадто маленькі (відхилення) або занадто великі (стік). Для зміни дози всередині ділянки, крім обмеження робочого діапазону швидкості, також обмежується можливий діапазон доз на ділянці. Щоб вирішити цю проблему, BERTHOUD пропонує нову опцію для причепних VANTAGE та самохідних обприскувачів RAPTOR, з частим обприскуванням завдяки наявності соленоїдного клапана, розташованого на кожному соплі.

titre de la fenêtre 
Діти перед обприскувачем

 

При обприскуванні головною проблемою сучасних пристроїв є обмеження робочого діапазону швидкості, щоб забезпечити хорошу якість обприскування. Крім того, краплі виходять занадто маленькі (відхилення) або занадто великі (стік). Для зміни дози всередині ділянки, крім обмеження робочого діапазону швидкості, також обмежується можливий діапазон доз на ділянці.

Щоб вирішити цю проблему, BERTHOUD пропонує нову опцію для причепних VANTAGE та самохідних обприскувачів RAPTOR, з частим обприскуванням завдяки наявності соленоїдного клапана, розташованого на кожному соплі.

 

SPRAYTRONIC, часте обприскування

Концепція: потік, який змінюється безпосередньо в соплі

SPRAYTRONIC - це пристрій, який дозволяє змінювати дебіт при збереженні тиску, а отже, і розміру крапель.

Залежно від швидкості руху, соленоїдний клапан на кожному соплі буде відключати обприскування. Відношення між часом відкриття та закриття змінюється відповідно до змін швидкості при фіксованій частоті. Простіше кажучи, сопло відкривається і закривається 20 разів на секунду. Модуляція дебіту здійснюється шляхом зміни тривалості відкриття в циклі відкриття/закриття. Операція є прозорою для користувача, який обирає використовуване сопло, робочий тиск і об'єм/гектар.

Таким чином, SPRAYTRONIC дозволяє змінювати дебіт сопла на 70% і таким же чином швидкість в тій же пропорції, без зміни робочого тиску.   

Пульсуючі сопла також відкривають шлях до відключення сопла та послідовної модуляції сопел.

 

Переваги: "Ті ж сопла на 3 бар від 8 до 18 км/год"

Достатньо одного сопла: Отже, не потрібно мати велику кількість сопел, оскільки з одним соплом ми можемо покрити більшість потреб, що значно скорочує витрати на використання

Оптимальна якість: Немає стрибків під тиском через зміну сопла; воно може працювати з бажаним робочим тиском

Стандартний тримач сопел: Також пропонується використовувати стандартний тримач сопел, що сприяє збільшенню сфери дії без необхідності змінювати сопла.

Можливість послідовного відключення сопел

Дізнайтеся про технологію SPRAYTRONIC на відео, натиснувши тут.

самохідний обприскувач RAPTOR від BERTHOUD